1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER
(044) 221-12-88,
(044) 221-12-99,
(050) 310-19-43
(068) 281-53-02
(067) 635-44-94

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Більш детальні умови уточнюйте у менеджера.

детальніше

Пошук по сайту

Вода для дому

dom

Питна вода „Слобідська” – чиста природна вода для щоденного вживання та приготування їжі. Природна вода – це не просто каприз, а справжня життєва необхідність.

Тому задумайтесь на мить, що ви п’єте і з чого готуєте їжу? Щоб залишатися здоровими та сповненими енергії, дітям від 4 років щодня необхідно споживати близько 1,2 л води, а дорослим щонайменше 1,5 л води. Тому якщо Ви небайдужі до свого здоров‘я та здоров‘я Вашої сімї вчасно потурбуйтеся про доставку питної води «Слобідська» до Вашої оселі.

Переваги доставки води «Слобідська» додому:

  • Доставка води додому дозволяє зекономити Ваші час та зусилля. В будь-який зручний для Вас момент Ви зможете зробити замовлення води через Інтернет.
  • Ви ніколи не забудете купити воду, вона завжди чекатиме на Вас в Вашій оселі
  • Наступного ж дня після замовлення Ви гарантовано отримаєте чисту питну воду
  • Вам не потрібно носити тяжку тару на свій поверх – перекладіть тягар на наші плечі!
  • Разом з бутильованою водою Ви можете придбати у нас зручний кулер для води або помпу, які гармонійно пасуватимуть до інтер’єру Вашої кухні
  • „Слобідська” вода відповідає вимогам найвищих стандартів управління якістю. На підприємстві розроблена, впроваджена, та сертифікована система управління якістю ISO 9001-2001 та відповідність вимогам ДСТУ 2874-82.

Завдяки нашій воді життя Вашої сім‘ї буде здоровим та комфортним

Замовляючи воду „Слобідська” Ви отримаєте стабільну якість продукції, індивідуальний підхід до кожного клієнта та високий сервіс!