1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

Вода для офісу

dom

Вода відіграє дуже важливу роль в здоров‘ї нашого організму, водночас половину нашого життя ми проводимо на роботі – в офісі, на виробництві.

В зв’язку з цим, для багатьох людей проблема відсутності питної води на робочому місці є особливо актуальною. В умовах постійного погіршення екології, стресових ситуацій та колосальних навантажень на організм – вживання питної води має особливе значення.

Наша компанія піклується про здоров‘я Ваших співробітників та клієнтів. Ми готові зекономити Ваш час та здійснити безкоштовну доставку води «Слобідська», кулерів для зручного користування 19-літровими бутлями та супутні товари (чай, кава, цукор) в офіс в зручний для Вас час!

Питна вода «Слобідська» допомагає:

  • підтримати імідж Вашої компанії, як такої, що не байдужа до здоров‘я співробітників та клієнтів
  • створити комфортні умови роботи,
  • підвищити ефективність та креативність Ваших працівників, адже достатнє забезпечення організму водою активує ділянки мозку, що відповідають за творче мислення

Ми пропонуємо широкий асортимент напольних та настільних кулерів. Ці пристрої дозволять Вам в будь-який момент заварити чай або каву, а в спекотний день – насолодитися приємною прохолодою джерельної води.
Увага! Співробітники офісів, які користуються нашими послугами, при замовленні води додому, отримують значні знижки!

Пошук по сайту

(044) 221-12-88
(044) 221-12-99
(050) 310-19-43
(068) 281-53-02
(067) 635-44-94

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Більш детальні умови уточнюйте у менеджера.

детальніше