1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

Вода для школи

dom

На сьогоднішній день немає батьків, які б не розуміли, що здоров‘я, ріст та розвиток дитини залежать від якісного харчування та якості питної води.

Чому якісна питна вода важлива для нормального розвитку дитини:

  • Американські вчені встановили, що діти, які вживають воду з-під крану, мають проблеми з шлунково-кишковим трактом на 19% більше, ніж ті, які вживають якісну бутильовану воду. В віковій групі до 5 років цей показник збільшується до 40%.
  • Досить часто на уроках діти почуваються втомленими та не можуть зосередитися на вивченні нових предметів. Це свідчить про те, що їх мозку не вистачає води. Оскільки тканини мозку на 85% складаються з води, то обезводнення навіть на 1-2% дуже негативно впливає на концентрацію та психологічний стан дитини.
  • Батькам, дитячим лікарям, вихователям дитячих садків, вчителям шкіл слід памятати, що організм дитини, який тільки починає розвиватися, набагато більше страждає від неякісної води, ніж організм дорослої людини.

Для батьків, які хочуть виростити своїх дітей здоровими, існують прості поради:

  • Роз’яснюйте дитині, що її успіхи залежать від надходження кисню до мозку, і що саме вода допомагає кисню проникнути в організм набагато швидше
  • Під час занять активними іграми та спортом пропонуйте дитині воду частіше.
  • На протязі дня дитині необхідно випивати близько 6 склянок води. Тому потурбуйтеся про те, щоб дитина була забезпечена питною водою під час шкільних занять.
  • Розповідайте дітям про те, що солодка газована вода з вмістом кофеіну та соди, заважає організму рости сильним та здоровим

Питна вода „Слобідська” турбується про здоров‘я Ваших дітей!

Пошук по сайту

(044) 221-12-88
(044) 221-12-99
(050) 310-19-43
(068) 281-53-02
(067) 635-44-94

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Більш детальні умови уточнюйте у менеджера.

детальніше