Підставка металева AХ-1під 2 бутелі

Підставка металева AХ-1під 2 бутелі

1100.00 грн

Компактна металева підставка для 2 бутлів 19 л з питною водою AХ-1 від бренду "ViO" (ВіО) стане в пригоді під час організації вільного простору на робочому місці, в закладі громадського харчування (столова) чи в побуті.

Спеціальна збірна конструкція передбачена з метою за потреби демонтувати підставку, аби звільнити місце чи транспортувати її в інше місце без деформацій та втрати естетичного вигляду.

Виготовлена з міцного та надійного металу підставка має дві полиці для бутлів та одну для зберігання необхідних дрібничок (ручки для транспортування бутлів, кришки тощо), вона нерухома та стійка (що перешкоджає розливанню води чи деформації бутлів), а також має лаконічний дизайн сталевого кольору.

Стійкість і нерухомість металевої конструкції забезпечують спеціальні ніжки-підставки, висота яких регулюється, у разі нерівної поверхні.

Металева підставка для бутлів із водою AХ-1 від бренду "ViO" має спеціальну конструкцію, яка дозволяє зберігати бутлі з водою під нахилом. Основні переваги підставки:

  • має додаткову полицю між бутлями;

  • в комплекті йде кран-клапан для наливу води з бутля;

  • довговічна у використанні.