Електрична помпа для води, ViO E2, бірюзова

Електрична помпа для води, ViO E2, бірюзова

510.00 грн

Електрична помпа для води ViO E2- зручне пристосування для розливу води з бутля 19 л. Помпа являє собою цілісну конструкцію, яку немає необхідності збирати. Перед першим використанням помпи електричної ViO E2 Вам достатньо її просто зарядити - необхідно 3-4 години для повного заряду. Помпа надійно кріпиться на горло бутля і фіксується гайкою затиску. 

З помпою електричною ViO Е2 Вам більше на треба накачувати воду рукою - досить просто натиснути кнопку, а потім ще раз, щоб зупинити її. З електропомпою у Вас не буде переливів і бризок, так що навіть дитина впорається з накачуванням води без зусиль.

Довжина електропомпи розрахована на висоту стандартного 19л бутля, так що забір води буде проводиться до останньої краплі.

Компактна електрична модель, яка легко і без проблем допоможе набрати воду. Натиснувши на кнопку один раз – вода поллється, натиснувши вдруге – подача води зупиниться.Працює помпа за допомогою вбудованого акумулятора, що заряджається від USB кабелю. Повний заряд акумулятора відбувається за допомогою будь-якого гаджета з USB роз’ємом.Помпа ViO E2 – сучасне рішення для офісу чи будинку.

Важливо: перед першим використання електричної помпи необхідно злити декілька склянок води, щоб промити комплектуючі елементи.