Диспенсер для води «Хата» коричневий керамічний

Диспенсер для води «Хата» коричневий керамічний

465.00 грн

Керамічний настільний диспенсер для води "Хата" коричневий: основні характеристики і опис

Керамічний диспенсер для води «Хата» з краном. Обсяг 6 л. Покритий глазур'ю. Можна поставити на стіл, тумбу або спеціальну підставку. Простий в догляді і легко миється.

Диспенсер для води - це недороге, але досить елегантне рішення для порційного розливу води з бутлів 19 (18,9) літрів. Можливий варіант установки як безпосередньо на стіл, так і на спеціальну підставку (стійку) для диспенсера.

Принцип роботи диспенсера для води доволі простий. Зверху на нього, донизу горловиною, встановлюється бутель з водою 19 літрів. Для доступу до води - досить утримувати важіль розташований зверху краника. В тому числі, присутній режим безперервної подачі води, що буде зручно для наповнення великих ємностей.

Диспенсер ідеально підходить для домашнього використання. Він простий у догляді і легко миється. В разі поломки краника, він легко може бути замінений самим власником. Також, важливим плюсом класичного диспенсера є те, що зроблений він зі звичайної кераміки. Так як, кераміка це екологічно-чистий матеріал, безпечний для контакту з їжею, це може стати ключовим фактором у виборі керамічної диспенсера проти його пластикового аналога.

Кожен диспенсер зроблений і розмальована вручну! Товар може частково відрізнятись від зображеного на фотографії.

Характеристики диспенсера настільного для води "Хата"

Матеріал
Кераміка
Покриття Глазур
Об'єм
6 літрів
Маса 4 кг
Висота 250 мм
Діаметр 260 мм
Зовнішній діаметр горловини
160 мм
Внутрішній діаметр горловини
150 мм
Діаметр отвору для крана 20 мм
Відстань від низу до крана 30 мм