Диспенсер для води «Шамот» керамічний

Диспенсер для води «Шамот» керамічний

465.00 грн

Керамічний настільний диспенсер для води "Шамот" - основні характеристики і опис

Керамічний диспенсер для води «Шамот» з краном. Обсяг 6 л. Покритий глазур'ю. Можна поставити на стіл, тумбу або спеціальну підставку. Простий в догляді і легко миється.

Диспенсер для води - це недороге, але досить елегантне рішення для порційного розливу води з бутлів 19 (18,9) літрів. Можливий варіант установки як безпосередньо на стіл, так і на спеціальну підставку (стійку) для диспенсера.

Принцип роботи диспенсера для води доволі простий. Зверху на нього, донизу горловиною, встановлюється бутель з водою 19 літрів. Для доступу до води - досить утримувати важіль розташований зверху краника. В тому числі, присутній режим безперервної подачі води, що буде зручно для наповнення великих ємностей.

Диспенсер ідеально підходить для домашнього використання. Він простий у догляді і легко миється. В разі поломки краника, він легко може бути замінений самим власником. Також, важливим плюсом класичного диспенсера є те, що зроблений він зі звичайної кераміки. Так як, кераміка це екологічно-чистий матеріал, безпечний для контакту з їжею, це може стати ключовим фактором у виборі керамічної диспенсера проти його пластикового аналога.

Кожен диспенсер зроблений і розмальована вручну! Товар може частково відрізнятись від зображеного на фотографії.

Характеристики диспенсера настільного для води "Шамот"

Матеріал
Кераміка
Покриття Шамот
Об'єм 6 літрів
Маса 4 кг
Висота 250 мм
Діаметр 260 мм
Зовнішній діаметр горловини 160 мм
Внутрішній діаметр горловини 150 мм
Діаметр отвору для крана 20 мм
Відстань від низу до крана 30 мм

Написати відгук

Оцінка