Диспенсер для води «Мрамор Синій» керамічний

Диспенсер для води «Мрамор Синій» керамічний

465.00 грн

Керамічний настільний диспенсер для води "Мрамор Синій" - основні характеристики і опис

Керамічний диспенсер для води «Мрамор Синій» з краном. Обсяг 6 л. Покритий глазур'ю. Можна поставити на стіл, тумбу або спеціальну підставку. Простий в догляді і легко миється.

Диспенсер для води - це недороге, але досить елегантне рішення для порційного розливу води з бутлів 19 (18,9) літрів. Можливий варіант установки як безпосередньо на стіл, так і на спеціальну підставку (стійку) для диспенсера.

Принцип роботи диспенсера для води доволі простий. Зверху на нього, донизу горловиною, встановлюється бутель з водою 19 літрів. Для доступу до води - досить утримувати важіль розташований зверху краника. В тому числі, присутній режим безперервної подачі води, що буде зручно для наповнення великих ємностей.

Диспенсер ідеально підходить для домашнього використання. Він простий у догляді і легко миється. В разі поломки краника, він легко може бути замінений самим власником. Також, важливим плюсом класичного диспенсера є те, що зроблений він зі звичайної кераміки. Так як, кераміка це екологічно-чистий матеріал, безпечний для контакту з водою, це може стати ключовим фактором у виборі керамічної диспенсера проти його пластикового аналога.

Кожен диспенсер зроблений і розмальована вручну! Товар може частково відрізнятись від зображеного на фотографії.

Характеристики диспенсера настільного для води "Мрамор Синій"

Матеріал

Кераміка

Покриття

Глазур

Об'єм

6 літрів

Маса

4 кг

Висота

250 мм

Діаметр

260 мм

Зовнішній діаметр горловини

160 мм

Внутрішній діаметр горловини

150 мм

Діаметр отвору для крана

20 мм

Відстань від низу до крана

30 мм