Кулер для води ViO Х86-FC підлоговий з верхнім завантаженням

Кулер для води ViO Х86-FC підлоговий з верхнім завантаженням

3470.00 грн

Підлоговий кулер для води від виробника VIO модель X86-FC - функціональний апарат, що забезпечує користувача цілодобово якісною охолодженою і гарячою водою. Компактний, елегантний, вишукано-білого кольору прилад підкреслить статус свого власника і бездоганно підійде до стилю інтер'єру будь-якого офісу або будинку. Модель цього кулера зі звичним верхнім завантаженням бутеля. Економічний, надійний і зручний в користуванні апарат за привабливою ціною, що відповідає якості. Це - одна з новинок 2019 року.


Підлоговий кулер X86-FC має такі  характеристики:


  • Особливістю VIO X86-FC, що відрізняє його від попередніх аналогів, є здатність нагрівати 5.0 літрів води за годину до 87-92 °C, зберігаючи її структуру, смакові якості і корисні мікроелементи.
  • Ефективний компресорний тип охолодження знижує температуру води до 6-10 °C з продуктивністю - 2 л/г. Обидві ємності для води (холодної та гарячої) виготовлені з нержавіючої сталі. Вона не боїться іржі, і не піддається корозії.
  • Об'єм резервуара для охолодженої води - 3 літри, а для гарячої - 0.8 літра.
  • Злив води відбувається самопливом через два механічних крана звичним способом - натисканням чашкою або склянкою.
  • На центральній панелі корпусу розміщений покажчик, що дозволяє користувачеві визначити режим роботи кулера: охолодження або нагрів.
  • Підлоговий кулер VIO X86-FC може експлуатуватися при температурі від + 10 °C до + 38 °C. Верхня межа значно вище, ніж у аналогів.
  • Фірма-виробник надає сервісне обслуговування апарату протягом року і гарантує якість збірки.

Пропонуємо вам купити кулер в офіс або додому, також цей кулер ідеально підійде для шкіл, дитячих садків. Разом з покупкою кулера пропонуємо регулярні поставки чистої та корисної питної води з артезіанської свердловини.

Тип охолодження - компресорний

Тип крану - натискання кухлем

Потужність нагріву - 5л/г

Потужність охолодження - 2л/г

Бак холодноі води - 3,6л нержавіюча сталь

Бак гарячоі води - 1,1л нержавіюча сталь

Потужність нагріву - 500 Вт

Потужність охолодження - 112 Вт

Вага 6,2 кг