З метою забезпечення належного доступу та використання Користувачами Веб-сайтів/Мобільних додатків, а також отримання Користувачами товарів та Послуг, ТОВ Торговий Дім «Слобода» здійснює збір та обробку Персональних даних Користувачів.

ТОВ «Торговий Дім «Слобода» виступає в якості власника та розпорядника Персональних даних Користувачів в залежності від того, за яких обставин було зібрано такі дані. Користувачі можуть направити запит представнику ТОВ Торговий Дім «Слобода» з питань захисту даних на електронну адресу voda@sloboda.com.ua (відповідь надається винятково відносно особи, яка направила такий запит).

ТОВ «Торговий Дім «Слобода» не збирає і не здійснює обробку Персональних даних, наданих особами віком до 16 років.

ТОВ «Торговий Дім «Слобода» не збирає і не здійснює обробку таких категорій Персональних даних як дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, засудження до кримінального покарання, а також даних, що стосуються здоров’я, статевого життя, біометричних або генетичних даних Користувачів («чутливі персональні дані»).

ТОВ «Торговий Дім «Слобода» зобов’язується забезпечити вжиття усіх доступних заходів захисту Персональних даних Користувачів із врахуванням положень чинного законодавства щодо захисту персональних даних (в тому числі положень GDPR у випадках, в яких це підлягає застосуванню) та особливості сфери діяльності ТОВ «Торговий Дім «Слобода».