Кулер для води ViO X903-FCC Black з шафкою
Новинка

Кулер для води ViO X903-FCC Black з шафкою

4590.00 грн

Кулер для води ViO X-903 FCC Black з шафкою - кращий вибір для невеликого офісу, де крім подачі гарячої та охолодженої води є необхідність в зберіганні кави, цукру, чаю, чашок. Важливою особливістю даної моделі є функція захисту від дітей у вигляді обмежувача на кнопці гарячої води. Однією з родзинок даної моделі куллера ViO X-903 FCC є можливість одночасної подачі як гарячої та охолодженої води, так і води кімнатної температури. Фронтальна панель виконана в чорному кольорі зі вставкою у вигляді застиглих хвиль, яка прекрасно гармонує з сріблястою вставкою в місці видачі води.

  • Кулер ViO X-903 FCC Black має компресорний тип охолодження (швидкий тип), яке відрізняється великою продуктивністю. Даний тип охолодження вибирають в офіси (від 4-х співробітників) або додому. Температура холодної води досягає 6-10 градусів за 20-30 хвилин, чого цілком достатньо для того, щоб вгамувати спрагу спекотного дня.
  • Даний кулер має функцію нагрівання до 90-95 градусів і подає воду гарячої температури з крана з червоною вставкою. Другий кран подає воду холодної температури, а третій - воду кімнатної температури. Такий кулер відмінне придбання для дому та офісу.
  • Має кнопкові крани - найзручніший варіант кранів для домашніх, офісних експлуатації. Величезний плюс таких кранів - гігієнічний і простий розлив води, з яким впораються і дорослі, і діти.
  • Кран гарячої води оснащений захистом від дітей. Цей захист представлена ​​у вигляді слайд-кнопки. Щоб здійснити розлив води, необхідно зафіксувати кнопку захисту в активному стані.
  • У нижній частині корпусу кулера з охолодженням розміщена шафка (це не холодильник, а звичайна шафка), в якому можна зберігати посуд, кава, чай, саха та інше. Таке доповнення просто знахідка!
  • ViO X-903 FCC Black має світлодіодну індикацію на нагрівання та охолодження на верхній панелі корпусу.
  • Виконаний в строгому чорному кольорі - відмінно впишеться в Ваш інтер'єр.