Оренда кулера на місяць або на рік

Плануєте відкрити офіс, кав’ярню, дитячий навчальний заклад чи консультативний центр?
Розгляньте варіант оренди кулера від ТД «Слобода»

Якісний кулер для ваших потреб – крок до комфорту! Торговий Дім «Слобода» пропонує в оренду підлогові та настільні кулери для води на вигідних умовах. Орендуйте прилад на місяць, рік або на день. Ми доставимо, встановимо, обслуговуємо і на 100% вирішуємо проблему з питною водою. Ви тільки користуєтесь!

  • ЗРУЧНА ОПЛАТА Наші орендатори не платять нічого, крім вартості оренди – ніяких прихованих платежів та комісій. Ціни від 120 грн за місяць.
  • ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ В арсеналі нашої компанії - настільні та підлогові кулери з різноманітними функціями. Серед них: охолодження та нагрів води, вода кімнатної температури, наявність вбудованої шафки або холодильника, вбудований стаканотримач.
  • ТЕХНІЧНИЙ СТАН ОБЛАДНАННЯ Наші співробітники відповідають за технічний стан обладнання, і роблять все, щоб орендатору не прийшлось про це піклуватися. Разом з орендою кулера пропонуємо заключити договір на доставку питної води «Слобідська» в бутилях по 19 л. Ми не обумовлюємо мінімальну кількість бутлів, яку ви маєте замовити, щоб отримати кулер в оренду – вирішуйте самі, скільки вам буде потрібно!
  • ОРЕНДА ЗАМІСТЬ ПОКУПКИ Багато компаній обирають оренду замість того, щоб придбати кулер для води. Кулер в оренду надається виключно юридичним особам! Юридичним особам (ФОП,ПП, ТОВ) обладнання надається згідно договору. Торговий Дім «Слобода» співпрацює з малим та середнім бізнесом протягом 17 років. Наші співробітники порадять оптимальну модель кулера та дадуть відповідь на всі запитання за номерами: (044) 221-12-99, (050) 310-19-43, (068) 281-53-02
  • БЕЗКОШТОВНЕ ОТРИМАННЯ КУЛЕРА При замовленні більше 100 бутилів води в місяць ви отримуєте кулер безкоштовно
  • ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ Додатково ми пропонуємо взяти в оренду підставку під бутилі за 30 грн/міс. Вона допоможе організувати зберігання бутелів для води, зробити його ергономічним та естетичним.
Замовте
оренду кулера

Вартість оренди обладнання

Ціна при терміні оренди, грн/міс
Вид кулера
Мінімум 1 місяць
Мінімум 12 місяців
При купівлі 100 бутилів води в місяць
Підлоговий б/у
Підлоговий новий
Настільний
240
350
150
200
300
120
безкоштовно
безкоштовно
безкоштовно

В вартість оренди обладнання включено

Доставка (маємо власний автопарк) та підйом на поверх
Встановлення кулера на визначене місце та його підключення
Обслуговування
та ремонт
Профілактика
раз на 6 місяців