Показано з 1 по 12 із 12 товарів

Сортування:
Показати:

Диспенсери для води

Компанія «Слобода» пропонує замовникам продукції «Слобідська» купити диспенсер для води в будинок, офіс або навчальний заклад. Пристрій оснащується механізмом з подачею води через краник та призначений для зручного використання бутлів. Бутель з водою надійно встановлюється на горло диспенсера, після чого питна вода надходить в кран самопливом.


Диспенсер для води: настільний варіант установки

В каталозі сайту є можливість вибрати і купити диспенсер для води в Києві для установки на спеціальну стійку, письмовий стіл, тумбочку, або підвіконня. У всіх випадках бутель встановлюється на диспенсерне кільце стандартного діаметра.

Корпус приладу - це надійна та міцне підставка, яка утримує 19-й літровий бутель в вертикальному перевернутому положенні. Знизу корпуса розташований механізм, за допомогою якого здійснюється дозування води при її подачі. Диспенсери для води можна вибрати і купити відповідно до особливостей інтер'єру приміщення.


Диспенсер настільний: варіанти оформлення та дизайну

На сайті представлені керамічні моделі з різним  оформленням та дизайном:

• «Акваріум» з малюнком плаваючих риб та приємними синіми та блакитними відтінками, органічно поєднується з кольором води, яка заповнює бутель.

• «Коричневий мармур» з нейтральним  відтінком впишеться в офіс із лофт інтер'єром.

• Керамічні диспенсери з сюжетами на морську тематику, такі як «Синій парус», а також із зображеннями водоспадів та птахів можна придбати собі додому, оскільки їх дизайн призначений для затишної та домашньої атмосфери.

• Настільний варіант з квітами, або натюрмортом завдяки нейтральним тонам може вдало вписатися в інтер'єр особистого кабінету, а для приміщень загального користування можна вибрати диспенсер з абстрактним малюнком.


Диспенсери від компанії «Слобода»: замовлення і доставка


Пристрій можна придбати при здійсненні чергового замовлення по доставці води. Це можна зробити, як через сайт компанії, так і за дзвінком нашим менеджерам. Вода і диспенсер будуть доставлені покупцеві в найкоротший термін. Наші співробітники допоможуть з установкою приладу і дадуть всі необхідні інструкції, щоб клієнт зміг ним користуватися одразу після встановлення.

Бутильовану питну воду найзручніше розливати за допомогою надійного і стильно оформленого диспенсера від нашої фірми!

нашіwater-drop переваги

декілька фактів про нас

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

Детальніше
alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, вода без додавання штучних мінералів та без використання зворотнього осмосу.