Доставка води "Слобідська" в пляшках 1,5 літра

Природна питна вода в пляшках 1.5л з доставкою "Слобідська" - один з напрямків роботи нашої компанії. Послуга по відправці води в тарі в півтора літра призначена для державних та освітніх установ, комерційних організацій та торгових точок, а також для приватних замовлень на будинок.

Доставка води 1.5 л здійснюється  службою доставки на наступний день після подачі заявки, або на постійній основі, передбаченої в договорі . Упаковка півтора літра містить газовану воду, видобуту з артезіанського джерела в якій повністю зберігається природний склад мінеральних солей.

Якість артезіанської води "Слобідська"

Питна вода в 1.5л в пляшках прекрасно засвоюється людським організмом. При видобутку води не використовуються технології, що порушують природний баланс природних елементів, мінеральних солей і кислотно-лужного середовища. У сучасному виробництві питної води зазвичай застосовуються технології штучної мінералізації та зворотного осмосу, повністю позбавляє продукт природних якостей. Способи очищення води, які використовуються на нашому підприємстві, - унікальна система збереження первісного складу необхідних для організму елементів:

Фільтрація домішок марганцю і заліза за допомогою органічних і неорганічних матеріалів природного походження (активоване вугілля і кварцовий пісок) робить воду м'якою і приємною на смак.

Бактеріальне очищення і вирівнювання кислотно-лужного балансу проводиться за допомогою ультрафіолетових ламп і іонообмінного фільтра, що повністю зберігає природні властивості води. Далі проводиться розлив на автоматичної лінії в стерильних умовах. Завдяки такому підходу, вода питна 1.5 літра є одним з найкращих продуктів компанії, який повністю відповідає нормам, прийнятим в ЄС і в усьому світі, що підтверджують сертифікат міжнародного зразка ISO 9001-2001

Корисні властивості нашої води

Природне багатство - не єдина перевага нашого продукту. Воду можна використовувати для напоїв, таких як коктейлі, а також в дієтичних і медичних цілях. Організм людини повинен отримувати до двох літрів рідини на добу. Для цього краще купити якісний і перевірений товар, ніж використовувати технічну рідину з водопроводу, що не завжди відповідає навіть самим елементарним санітарним стандартам.

Доставка води 1.5 літра

У нас передбачено простий порядок отримання продукту:

  •  Питна вода 1.5 літра оптом відправляється з розливного цеху до підприємства клієнта в пляшках по 6 штук в упаковці.
  • Транспортна служба розвозить воду по Києву і по всій території України.
  •  Замовлення води 1.5 літра потрібно робити за добу до передбачуваного часу його отримання.
  • Можна купити воду 1.5 літра "Слобідська" за мінімальною ціною, вказаною в прайсі, якщо купувати товар в зазначених пачках.

Наша чиста питна вода подарує вам відчуття легкості і свіжості!

нашіwater-drop переваги

декілька фактів про нас

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

Детальніше
alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, вода без додавання штучних мінералів та без використання зворотнього осмосу.