profilaktika_kulera

Вартість послуг

Санітарна обробка - 700 грн

Доставка клієнт-сервіс-клієнт - 250 грн

Кулер - це пристрій, завдяки якому питна вода потрапляє до людини. Відразу в той момент коли бутель з водою встановлений на кулері якість води перестає залежати тільки від якості розливу. Так як через постійний контакт бутля з повітрям в обладнання і в воду потрапляють мікрочастинки пилу і бактерії. Тому необхідно проводити регулярне очищення поверхонь кулера, що контактують з водою і його санітарну обробку.

  • Профілактика кулера вимагає професійних навичок і спеціального устаткування. І тому ми не рекомендуємо Вам проводити профілактику в домашніх умовах або ж за допомогою підручних, непрофесійних засобів.
  • Зовнішня і внутрішня обробка кулера проводитися за допомогою спеціального розчину: обробляються і дезінфікуються крани, баки, з'єднувальні трубки.
  • Регулярне чищення кулера дозволить підвищити надійність і довговічність досить дорогого обладнання.
  • Санітарна обробка кулера рекомендована з інтервалом 1 раз в 6 місяців, і найоптимальніший, якісний і надійний варіант санобробки - це проведення процедури в сервісному центрі, а найправильніше і зручне рішення-замовити санітарну обробку в нашій компанії.

Ми піклуємося про наших клієнтів, тому дуже ретельно відбираємо майстрів, обладнання та засоби.
Наші фахівці порадують Вас професіоналізмом
            і чудовим результатом.