Доставка води 2 л "Слобідська"

Якісна і перевірена питна вода у пляшках 2л з доставкою - одна з найкращих пропозицій від нашої компанії. Розлив води в пляшках два літри "Слобідська" проводиться як в газированном, так і негазированном варіанті, а 1 упаковка товару містить 6 ємностей. Послуга "доставка води 2 літри" призначена для дитячих освітніх установ, державних служб, комерційних фірм і офісів, торгових підприємств, а також для приватних осіб, яких цікавить замовлення води на будинок.

Вода питна 2 літри "Слобідська": особливості виробництва

Місцем походження води служить глибоке артезіанське джерело, розташоване в 70 км від столиці України. На глибині понад 100 м цей ресурс залишався в стані консервації протягом тисячоліть. Воду, що видобувається з свердловини, тут же доставляють трубами з нержавіючої сталі в цех очищення, де відбувається процес фільтрації, що повністю зберігає весь спектр її природних мінеральних властивостей:

    1. 1. Активоване вугілля робить воду м'якою, повністю очищаючи її від шкідливих домішок заліза, марганцю та інших металів, регулярне споживання яких може завдати серйозні неприємності організму.
    2. 2. Кварцовий пісок фільтрує дрібну зваж, зберігаючи у складі питної води весь комплекс корисних природних мікроелементів.
    3. 3. Антибактеріальна очистка проводиться за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Наш продукт повністю відповідає нормам міжнародних санітарних стандартів безпеки.
    4. 4. Вирівнювання кислотно-лужного балансу за допомогою іонообмінних фільтрів робить воду повністю придатною для потреб організму.

Питна вода 2л прекрасно засвоюється людським організмом, оскільки наша компанія повністю відмовилася від технології зворотного осмосу, що позбавляє воду необхідних для здоров'я елементів.

Переваги води "Слобідська" об'ємом два літри в пляшках

Питна вода 2 літрів оптом - зручний формат для використання в домашніх умовах, в кафе, ресторанах і в закладах громадського харчування. Така кількість літрів цілком достатньо і для пиття, і для напоїв, таких як компоти і коктейлі. Це саме той обсяг, який повинен засвоювати організм середнього дорослої людини на добу. Замовлення води 2 літри буде зручним і для доставки на дачу, і для заміської поїздки. Пара літрів не доставить незручностей при перенесенні в сумці або рюкзаку.

Доставка води 2 л  місто Київ

В будь-який день тижня в нашій компанії можна замовити і купити воду 2 літри, зателефонувавши в диспетчеру в службу доставки по розміщеним на сайті телефонам. Чиста питна вода буде у клієнта вже через добу після подачі заявки. Для того, щоб купити ємності з об'ємом до 2 літрів за мінімальну ціну, зазначену в прайсах, потрібно придбати  пачку цілком.

Замовте у нас воду для пиття, оскільки наш товар — це обов'язковий елемент здорового та повноцінного життя!

нашіwater-drop переваги

декілька фактів про нас

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

Детальніше
alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, вода без додавання штучних мінералів та без використання зворотнього осмосу.