Питна артезіанська вода в бутлях по 6 літрів

Що б почувати себе відмінно, не мати проблем з травленням і кровообігом необхідно пити не менше 2 літрів води на добу. Всі лікарі вказують на те, що вона повинна бути очищена, насичена мінералами і киснем. Саме таку воду пропонує компанія "Слобідська". Вона прекрасно засвоюється організмом і допомагає в його правильної роботи. В Києві купити необхідний літраж можна швидко і просто - зателефонувавши на лінію підтримки, залишивши онлайн замовлення або ж з допомогою зворотного дзвінка від співробітника фірми.

Визначити якість води просто - достатньо відчути її смак. Негазована, але при цьому дуже смачна і приємна, аква від компанії "Слобідська" в Києві не даремно займає лідируючі місця серед інших постачальників. Найголовніше - на сайті є навіть великі бутлі по 6 літрів. Купити воду 6 літрів можна не лише для домашнього використання, а і й для будь-якого офісу. Завдяки спеціальный помпы вона підходить для автоматів стандартного зразка, доставка води 6 літрів проводиться в будь-який зручний для клієнта час (перед цим деталі уточнюються по телефону). Негазована вода:

 • Втамовує спрагу;
 • Насичує організм;
 • Може бути використана для напоїв будь-якої складності приготування.

Кожний елемент у складі натуральний, з мінеральних джерел. Чиста вода - запорука здоров'я і позитивного настрою на весь день, швидко виводиться з організму.

Доставка води 6 літрів до вас додому або офіс

Замовлення води 6 літрів здійснюється безпосередньо на сайті, компанією видаються всі сертифікати якості, ніяких штучних елементів в ній немає. Доставляєма рідина повністю відповідає нормам розливу, для зручності покупця кожна бутель запаюється на шийці спеціальним ковпачком, на який наноситься дата пакування. Вода питна 6 літрів користується величезною популярністю не тільки в Києві, її вистачає на тривалий час і вона підходить для щоденного пиття. Цікаво, що навіть після відкривання вона довго не втрачає природних корисних властивостей. Крім шести літрів є можливість замовити в Києві бутильовану воду меншого літражу:

 • 5 л;
 • 18,9 л;
 • 2 л;
 • 1.5 л;
 • 0.5 л. 

Упакована вода підходить і для тривалого зберігання (в запаяному вигляді), так що при бажанні можна оформити воду про запас - питна вода 6 літрів оптом продається так само на сайті фірми.

Процес добування води

Видобувається рідина практично нічим не обробляють. Завдяки цьому зберігаються всі унікальні властивості джерела, бутильований варіант упаковки ніяк на них не впливає. Він знаходиться в 70 км від міста Києва, завод обладнаний згідно всім світовим стандартам, відсутня система зворотного осмосу (завдяки цьому питна вода не має металевого присмаку). Доставка води 6 л здійснюється швидко, ніяких затримок з перевезеннями у компанії "Слобідська" немає. Чиста вода, яку отримує замовник, абсолютно прозора і пройшла всі необхідні етапи перевірки.

Кожний елемент у складі перевірений, сертифікований і дозволений до вживання, засвоюється людським організмом.

Видобувається питна вода в джерелі No 2224, перед заливкою у бутлі проходить кілька етапів:

 1. 1. Аераційна установка для видалення сполук заліза;
 2. 2. Переходить в мультимедійний фільтр, щоб уникнути залишкового появи марганцю і заліза;
 3. 3. Органіка видаляється завдяки вугільним фільтрів;
 4. 4. Пісочний фільтр позбавляє від дрібних частинок сміття;
 5. 5. Змішувач нормалізує воду - прибирає зайву жорсткість води;
 6. 6. Проводиться бактерицидна обробка - не залежно від того, скільки літрів води було вилучено.

Після проходження всіх щаблів очищення питна вода в бутлях 6л відправляється до замовника зі всіма необхідними сертифікатами. Шість літрів чудово засвоїться організмом, не викликають алергічних реакцій або ж поганого самопочуття. Скільки літрів не оформив замовник, після першого ковтка відразу захочеться ще. Доставка води 6 л можлива в будь-який день тижня, крім неділі - в цей день замовлення приймаються, але не доставляються. Питна вода в бутлях 6л з доставкою оформляється навіть представниками шкіл та інших навчальних закладів.


нашіwater-drop переваги

декілька фактів про нас

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

Детальніше
alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, вода без додавання штучних мінералів та без використання зворотнього осмосу.