ОРЕНДА КУЛЕРА ПОДОБОВО

Якісна питна вода – перше про що необхідно потурбуватися при організації масових заходів. Навіть, якщо організовується фуршет з кавою та чаєм на невеликому семінарі, питна вода все рівно має бути. Це також стосується заходів, які організовують під відкритим небом, та конференцій в закритих приміщеннях. Кулер для води зручний тим, що крім холодної води при підключенні до електромережі з другого краника відбувається подача гарячої води для кави та чаю.
Ми пропонуємо різні види кулерів для води в оренду для таких заходів:
  • Конференції
  • Семінари та навчальні курси
  • Корпоративи
  • Весілля та інші свята з кейтерингом
  • Виставки та тренінги
  • Прийоми гостей в приватних садибах
  • Вечірки
  • Стріт-фуд фестивалі
Замовте
оренду кулера

ТД «Слобода» також забезпечить доставку смачної артезіанської води «Слобідська» для кулера в бутилях ємністю по 19 л. Ми допожемо вам розрахувати необхідну кількість питної води на ваш захід. Крім води ми також за вашим бажанням доставимо паперові стаканчики, чай або каву, цукор, розмішувачі та інші супутні товари.

Наші співробітники порадять вам оптимальну модель кулера та проконсультують вас по всім питанням за телефонними номерами:

Вартість оренди обладнання

Ціна при терміні оренди, грн/день
Вид кулера
1 день
2 дня
3 дня і більше
Підлоговий
Настільний
250
200
230
180
200
150

Важлива інформація

Cash icon

Обладнання надаємо в оренду після внесення завдатку.

Він складає:
- 2500 грн за підлоговий кулер
- 1500 грн за настільний кулер

Cashback icon

Гроші повертаються орендарю після повернення обладнання. По Києву та області доставляємо за забираємо кулери нашим транспортом, це входить в вартість оренди.

Economy icon

Оренда допоможе суттєво зекономити та уникнути купівлі обладнання, в якому немає потреби в інший час. Звертайтеся в компанію, якій довірились тисячі замовників!

Earth icon

Турбота про навколишнє середовище: при замовленні води в бутилях, замість десятки або сотні пластикових пляшок, ви суттєво скорочуєте кількість використаного пластику.