Показано з 1 по 12 із 29 товарів

Сортування:
Показати:

Підставки для води

Компанія «Слобода» пропонує зручне обладнання для зберігання ємностей питної води «Слобідська» в офісах, державних установах, на підприємствах, або в окремих квартирах - підставки для бутлів з водою. Вони дозволяють розміщувати тару компактно, в відведених для цього місцях, полегшують процес користування важкими резервуарами, а також враховують вимоги естетики, які є стильним елементом сучасного інтер'єру.

Стійка для бутлів буде корисним придбанням для тих клієнтів, яким потрібна регулярна доставка води в Київі, або Київської області.


Підставка для бутильованої води: основні характеристики


Конструкції спеціальних ніш для зберігання фляг та стійок враховують навантаження, яку надає повний бутель. Виготовляються дані підставки з дерева та металу з декоративними елементами. По місткості вони можуть мати 1-3 відділення для зберігання з вертикальним, або горизонтальним розташуванням. Середня підставка під бутильовану воду, яку можна замовити на нашому сайті, буде коштувати близько 300 грн, і вона буде розрахована на те, щоб на неї можна буде поставити диспенсери або настільні кулери різних моделей.


Підставка для води, особливості та модельний ряд


У нас можна купити кілька різновидів виробів, включаючи трисекційний конструкції:

• Низька підставка під кулер для води висотою 21 см, - дозволяє помістити бутель з обладнанням максимально компактно.

• Дерев'яна підставка під диспенсер з однією, двома, або трьома секціями, висотою від 45 см до 1 м - це економне рішення для компаній та підприємств колективу, яким вода потрібна регулярно і з запасом.

• Висока односекційна модель з дерева, в якій можна розмістити 2 стандартні бутля. Її перевага - мінімум займаного місця і ціна - всього 200 грн.

• Металеві багатосекційні моделі. Вони дозволяють зберігати питну воду в обсязі майже 19 л з зручним горизонтальним розташуванням тари.

• Витончені фігурні вироби, виконані з дерев'яних деталей, покритих лаком - це стильне рішення, яке вдало впишеться в дизайн будь-якого інтер'єру, від суворого офісного стилю, до респектабельного кабінету керівника, або приміщення індивідуальної квартири.

Пристосування для компактного розміщення стандартної тари під воду корисні замовникам, які користуються послугами доставки. Співробітники компанії «Слобода» зможуть без зайвих питань міняти порожні ємності на повні, а клієнти матимуть можливість постійного і зручного доступу до необхідного ресурсу, розташованому в спеціально відведеному для цього місці.

Переваги покупки стійок для води на сайті торгового дому «Слобода»


Наша пропозиція формувалася на основі багаторічного досвіду роботи з доставки води самим різним категоріям клієнтів. Тому конструкція підставок враховує всі основні вимоги замовників:


• Невеликий розмір.

• Форма, яка полегшує процес заміни і переміщень заповненої тари зі стандартними ваговими характеристиками.

• Різноманітне розміщення на будь-якому просторі, включаючи малогабаритні кімнати, чулани і комори (біля стіни, кутову, під підвіконням, на вікні і інші можливості).

З нашими підставками питна вода завжди буде доступною!

нашіwater-drop переваги

декілька фактів про нас

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

Детальніше
alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, вода без додавання штучних мінералів та без використання зворотнього осмосу.