Показано з 1 по 3 із 3 товарів

Сортування:
Показати:

Питна бутильована артезіанська вода з доставкою додому або в офіс. Це вигідно і зручно

Бутильована питна вода - корисний продукт, що видобувається зі свердловин різної глибини. В очищеному вигляді його розливають в бутилі певного обєму  (в літрах) і маркують. Природне джерело дає можливість отримувати чисту воду з корисним складом. Благодатно впливаючи на людський організм, вона насичує його всіма необхідними мінералами, солями, фтором, калієм, кальцієм і залізом. Залежно від джерела, мінеральний склад бутильованої води може відрізнятися.

Артезіанська питна вода в бутлях 19 літрів - переваги

Питна вода в бутлях 19л. з доставкою в Києві - це прекрасна можливість зробити її запас на кілька днів або тижнів. В середньому, бутель розрахований на 80 повних склянок . Послуга доставки води зручна як для приватних осіб (для ведення здорового способу життя в домашніх умовах), так і комерційних організацій.

Здобута з артезіанських свердловин Н2О не втрачає первісної природної структури і близька до будови молекул рідин людського організму.

Цінні якості продукту:

    1.  Артезіанська вода має гарний смак і чудово засвоюється організмом . Її можна використовувати для пиття, гарячих і холодних напоїв, для приготування їжі для дорослих і дітей.
    2.  Замовлення води 19 літрів - це суттєва економія бюджету. Використовуючи саме цей обсяг замість ємностей в 5 літрів, при однаковій витраті ви заощадите до 25% -ів грошових коштів.
    3. добувата з артезіанської свердловини вода відповідає нормам стандартів ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я). У ній відсутні шкідливі бактерії, пестициди, нітрати і отрути від зливних відходів.
    4.  Купити воду 19 літрів можна для будь-якого роздаткового обладнання ( для диспенсера, кулера і т. д.). Обсяг 18,9 л. зручний і економічний як для домашнього використання, так і в умовах виробництв, офісів, підприємств.
    5.  Вода бутильована артезіанська має склад елементів, оптимально відповідний мікрофлорі людини. Наявність природних елементів (залізо, калій, кальцій, фтор, марганець і т. Д.) роблять її корисною для внутрішніх органів і їх роботи.
Користь артезіанської води полягає в її цінному складі. Багата мінералами , вона покращує роботу внутрішніх органів, стабілізує нервову систему, зміцнює кістки і підтримує водно-енергетичний баланс організму. У Києві бутильовану питну воду, об'ємом 19 літрів можна замовити з доставкою за будь-якою адресою .

Вода питна 19 літрів - способи використання

Питна вода, об'ємом 18,9 літрів у бутлях, має необмежені можливості щодо її використання. Саме з такою місткістю вона зручна для офісів, клієнтських залів, цехів і організацій, шкільних /дошкільних установ.

Обсяг 18,9 л. не встигає застоюватися і забезпечує необхідним ресурсом рідини. Питна вода для кулера, диспенсера або помпи має прекрасний смак - придатна як для пиття, так і приготування гарячих /холодних напоїв.

Замовте доставку води 19 літрів в Києві і отримаєте її безпосередньо за вказаною адресою, не втрачаючи часу на самостійне транспортування! Купити воду для кулера, видобуту з артезіанських свердловин - це прекрасний вибір тих, хто піклується про здоровий спосіб життя!

Ви можете замовити питну бутильовану артезіанську воду з доставкою в офіс або додому. Вода в бутелях 19        літрів. Доставимо по Києву, Бучі, Ірпіні, Броварам, Вишневому, Вишгороді, Борисполю.

нашіwater-drop переваги

декілька фактів про нас

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

Детальніше
alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, вода без додавання штучних мінералів та без використання зворотнього осмосу.