Кулер для води HotFrost V118 підлоговий з верхнім завантаженням

Кулер для води HotFrost V118 підлоговий з верхнім завантаженням

0.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost V118 з компресорним охолодженням, верхнє завантаження бутеля. Працює на нагрівання та охолодження води. Є сховище для стаканчиків.

Якщо ви хочете купити в офіс недорогий кулер, рекомендуємо вибрати модель HotFrost V118. Простий, зручний у використанні прилад з відкидною шафкою для зберігання стаканчиків є надійним і довговічним. Цей кулер має компресорну систему охолодження, стильний білий корпус, зручні краники з натискним механізмом.

Плюси моделі HotFrost V118:

  • Компресорний тип охолодження ефективний незалежно від температури в приміщенні. Навіть в спеку ви зможете насолоджуватися смаком чистої холодної води.
  • Натискні крани не тільки зручні, але й гігієнічні, адже їх не потрібно торкатися руками.
  • Місце для зберігання одноразових стаканчиків розташоване на передній частині корпусу, під кранами. У відсіку є відкидна кришка блакитного кольору.
  • Відмінна продуктивність. Кулер нагріває 5 літрів і охолоджує 2 літри води на годину.
Апарат економно витрачає електроенергію, може експлуатуватися при температурі від +10 до +38 градусів Цельсія. Модель комплектується зйомним  каплезбірником.

Ціна кулера невисока, тому модель можна сміливо рекомендувати тим, хто шукає можливість заощадити і при цьому отримати річ відмінної якості. Виробник дає п'ятирічну гарантію на основний механізм - компресор.Написати відгук

Оцінка