Кулер для води CH-D115EB настільний

Кулер для води CH-D115EB настільний

3500.00 грн

На ринку з'явилися нові моделі кулерів води від лідера по виготовленню кліматичного устаткування, американської компанії C & H (COOPER & HUNTER). Модель CH-D115EB - настільний кулер з верхнім завантаженням бутеля для тих, хто хоче придбати апарат для дому або невеликого офісу. Компактні габарити, що дозволяють встановити диспенсер на приставному столику, тумбочці або стільниці, і благородний насичений чорний колір роблять його особливо привабливим. Ще одна приваблива якість даної моделі кулера - висока швидкість нагріву води до 90 ° C. Цим CH-D115EB відрізняється від аналогів.

Настільний диспенсер характеризується наступними якостями:

  • Корпус виготовлений з abs-пластика, що має високу міцність і зверх захищеність від зовнішніх впливів навколишнього середовища.
  • Збірка відповідає вимогам і стандартам якості США, Канади і Європейського Союзу.
  • Ємність для гарячої води виготовлена ​​зі стійкої до корозії та іржі сталі.
  • Охолодження води - до 10-15 ° C забезпечується електронною системою, заснованої на принципі елементів Пельтьє.
  • Світлодіодна панель індикації.
  • Каплезбірник значного обсягу.

 Апарат зручний у використанні. Набір води здійснюється простим натисканням кухлем пелюстки крану. Вода подається самопливом через два крана, що володіють підвищеним запасом міцності.

Настільний кулер від C&H моделі CH-D115EB забезпечує безперебійну цілодобову подачу холодної і гарячої води. Це сучасний, надійний, економічний, безшумний, компактний, нескладний в користуванні і доступний за вартістю девайс.