Кулер для води HotFrost D115 настільний

Кулер для води HotFrost D115 настільний

0.00 грн

Кулер для воды HOTFROST D115 є актуальною моделлю для простору, де регулярно знаходиться велика кількість людей, наприклад, офісу чи школи. Цей настільний кулерновинка, оскільки він отримав компактні розміри при багатофункціональності та збільшеному об’ємі холодного відсіку. Виробники також оснастили гарячий відсік розширеною трубкою, дозволяючи воді набиратися зі швидкістю 1,8 л/м. Бутель розташовується зверху, що дозволяє швидко та легко змінити його, коли закінчується вода.

Інші особливості:

  • купити кулер в школу можна завдяки функції захисту від дітей, яка виключає випадкове натискання на важіль відсіку з гарячою водою;

  • пристрою треба лише близько години, щоб один з відсіків охолонув, а інший нагрівся;

  • кулер в офіс купити можна завдяки збільшеному відсіку з холодною водою, оскільки він дозволяє напоїти швидко велику кількість людей;

  • компресорний настільний кулер отримав зовнішній нагрівальний елемент, що виключає накип та швидкий вихід зі строю.

    Приблизна подача холодної води на годину становить до 2 літрів, що дозволяє розмістити настільний кулер HotFrost D115 в численному офісі.

Кулер HOTFROST D115 купити можна в компанії ТД Слобода за контактним номером телефону. Пристрій має компресорний тип охолодження, що забезпечує більшу кількість холодної води. Купити кулер додому також можна, оскільки від не забирає багато місця, але при цьому гарантує своєчасну подачу гарячої та холодної води.