Показано з 1 по 12 із 57 товарів

Сортування:
Показати:

Підлогові кулери

Найбільш зручним варіантом використання стандартної тари для покупців продукції «Слобідська» і постійних замовників послуги доставки води є кулер підлоговий з підігрівом та охолодженням води. Апарат оснащений автоматизованою системою, що управляє дозуванням та подачею води. Окремі моделі підтримують наступні додаткові опції:

• Підлогові кулери для води оснащуються пристроями нагріву та охолодження, які можна використовувати за бажанням користувача.

• Деякі підлогові моделі обладнуються холодильником.

У нашому каталозі можна купити кулер для води підлоговий  з верхнім завантаженням та з нижнім завантаженням, що дозволяє встановлювати бутель в спеціальну нішу без необхідності піднімати важку та наповнену тару над апаратом.

Можна купити підлоговий варіант з шафкою, або нішею для зберігання одноразових стаканів та приладдя для приготування чаю, або кави. В компанії «Слобода» можна оформити замовлення на доставку в Київі та Київській області, включивши в нього підлоговий кулер для води, обраний в нашому каталозі.

Кулер для води підлоговий: ціна і основні технічні характеристики

Підлогові апарати володіють наступними технічними відмінностями:

• Швидкість нагріву і охолодження води (літрів на годину).

• Компресорне устаткування, необхідне для того, щоб вода з тари з нижнім розміщенням автоматично надходила споживачеві.

• Розміри і потужність холодильною камерою.

• Загальне енергоспоживання.

• Дизайн і функції елементів електронного урядування та контролю.

Залежно від кількості корисних опцій, якими буде володіти кулер підлоговий, ціна конкретного пристрою може варіюватися в межах від півтора, до 10 тисяч грн і вище.

Чому купити кулер для води підлоговий найкраще в компанії «Слобода»?


Підлогові кулери, представлені на нашому сайті відрізняються різноманітністю функцій та великим списком технічних характеристик. Вони чудово підійдуть в Ваш будинок, або офіс. Надійність їх роботи гарантується авторитетом таких знаменитих брендів, як HotFrost, та інших відомих світових виробників. У продукції від нашої компанії є додаткові переваги:

• Швидка доставка, в яку може бути включена не тільки вода, але і повний комплекс обладнання для її використання.

• Широкий вибір моделей, включаючи підлоговий варіант, де бутлі встановлюються знизу.

• Гарантія працездатності та безперебійної подачі питної води цілодобово, протягом декількох років і без поломок.

Наші співробітники, які доставляють клієнтам додому, або в офіс питну воду, безкоштовно проконсультують покупця з будь-яких питань, пов'язаних з правильною експлуатацією придбаного устаткування, а також дадуть цінні поради по його обслуговуванню та налагодженню.

Купіть наш кулер для установки на підлогу, і питна вода буде вас радувати своєю легкою і приємною доступністю, а важка бутель не заподіє ніяких незручностей!

нашіwater-drop переваги

декілька фактів про нас

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

Детальніше
alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, вода без додавання штучних мінералів та без використання зворотнього осмосу.