Кулер для води Family WBF - 1000LA Black підлоговий

Кулер для води Family WBF - 1000LA Black підлоговий

0.00 грн

Підлоговий кулер для води Family WBF 1000LA Black з компресорним охолодженням, верхнє завантаження бутелю. Працює на нагрівання та охолодження води. Краники «натиск кухлем». Гарантія 24 міс.

До переваг моделі слід віднести такі її особливості:

  • Корпус моделі і інші поверхні, з якими контактує користувач, зроблені з ABS-пластика, який, крім високої механічної міцності і стійкості до температурних впливів, ще й перешкоджає розмноженню бактерій.
  • Низький рівень споживання енергії та безшумна робота компресора - важливі плюси для тих, кому важливі економія ресурсів і комфорт.
  • Наявність автомата, що захищає компресор від перевантажень, виключає вихід з ладу через стрибок напруги в мережі.
За одну годину апарат нагріває 7 літрів і охолоджує 5 літрів води, тому його зручно використовувати в громадських місцях з великою прохідністю.

Підлоговий кулер для води Family WBF - 1000LA - практична модель для офісу або квартири. Бутель з водою встановлюється на кулер зверху, з його заміною легко впорається будь-яка доросла людина.  Механічні крани натискаються прямо кухлем або стаканчиком, їх не потрібно чіпати руками - для місць з великою прохідністю це вкрай важливо з точки зору гігієни користувачів. При бажанні нагрівання та охолодження води в кулері Family можна відключити тумблер на задній стороні корпусу, в такому випадку ви будете отримувати воду кімнатної температури.