Кулер для води Family WBF - 1000LA Grey підлоговий

Кулер для води Family WBF - 1000LA Grey підлоговий

0.00 грн

Підлоговий кулер для води Family WBF 1000LA Greyз компресорним охолодженням, верхнє завантаження бутелю. Працює на нагрівання та охолодження води. Краники «натиск кухлем». Гарантія 24 міс.

До переваг моделі слід віднести такі її особливості:

  • Корпус моделі і інші поверхні, з якими контактує користувач, зроблені з ABS-пластика, який, крім високої механічної міцності і стійкості до температурних впливів, ще й перешкоджає розмноженню бактерій.
  • Низький рівень споживання енергії та безшумна робота компресора - важливі плюси для тих, кому важливі економія ресурсів і комфорт.
  • Наявність автомата, що захищає компресор від перевантажень, виключає вихід з ладу через стрибок напруги в мережі.
За одну годину апарат нагріває 7 літрів і охолоджує 5 літрів води, тому його зручно використовувати в громадських місцях з великою прохідністю.

Підлоговий кулер для води Family WBF - 1000LA - практична модель для офісу або квартири. Бутель з водою встановлюється на кулер зверху, з його заміною легко впорається будь-яка доросла людина.  Механічні крани натискаються прямо кухлем або стаканчиком, їх не потрібно чіпати руками - для місць з великою прохідністю це вкрай важливо з точки зору гігієни користувачів. При бажанні нагрівання та охолодження води в кулері Family можна відключити тумблер на задній стороні корпусу, в такому випадку ви будете отримувати воду кімнатної температури.