Кулер для води HotFrost 450AMI Black з нижнім завантаженням

Кулер для води HotFrost 450AMI Black з нижнім завантаженням

17600.00 грн

Інноваційний кулер HotFrost V450AMI Black. Кулер з безконтактною подачею води. У даній моделі втілені інженерні рішення, які давно чекав споживач.

Безконтактна подача холодної води.

2020 рік став сигналом до розробки більш гігієнічної подачі води з кулера, ніж кнопкова та сенсорна. Тепер холодну воду з кулера V450AMI Black можна отримати без дотику до кнопок, досить підвести і утримувати долоню над поверхнею датчика. 

Санобробка (дезінфекція) кулера.
  • Санобробка кулера відбувається в автоматичному режимі без участі людини один раз на добу або ж може бути запущена вручну в зручний час.

Бактерії, які з якої-небудь причини могли опинитися у воді, знищуються за допомогою озону, який виробляється системою озонування води в кулері.

Система санобробки забезпечена колектором шкідливих викидів і сепаратором, що запобігає витоку озону.

Сучасна ергономіка і дизайн кулера.
  • Панель управління функціями кулера виконана з високоякісного акрилу. Кут нахилу панелі зручний як для візуального огляду керуючих елементів, так і для контакту з ними.
  • Управління кулером відбувається через сенсорні (електронні) кнопки, які мають відповідну колірну індикацію, яка спрощує розуміння, яка функція в кулері активована. Подача холодної води може здійснюватися, як через сенсорну кнопку, так і через використання безконтактного датчика.  

  • В кулері є захист від дітей на спрацьовування функції набору (зливу) гарячої води. Варто відзначити сучасну реалізацію даної функції, не просто через механічне блокування, а за допомогою запрограмованої тимчасової затримки в 3 секунди на розблокування подачі гарячої води.

Оскільки в кулері використовується нижнє завантаження бутелю, то для візуального контролю рівня води, на панелі управління є індикатор низького рівня води в бутелі, що сповіщає про необхідність провести заміну бутеля.

Швидкість набору води.

Щоб користування кулером було більш комфортним і не забирало дорогоцінні секунди (з яких складаються хвилини і години життя), інженери постаралися і домоглися того, що в кулері V450AMI півлітра води можна набрати за 14 секунд. При цьому середнє значення по іншим моделям - 25 секунд.