Кулер для води HotFrost 45A RED з нижнім завантаженням

Кулер для води HotFrost 45A RED з нижнім завантаженням

0.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost 45A Red в яскраво-червоному корпусі з нижнім завантаженням бутеля. Подає гарячу і холодну, а також прохолодну воду. Компресорне охолодження. Захист від дітей на кнопці подачі гарячої води.

Якщо ви вирішите купити кулер для води HotFrost 45A Red, то ніколи не пошкодуєте про це. Стильний, зручний у використанні, продуктивний і тихий, він буде органічно виглядати в сучасному офісному або домашньому інтер'єрі. У моделі нижнє завантаження, це означає, що вам  не доведеться піднімати важкий бутель кожен раз, коли закінчиться вода.

Важливі плюси HotFrost 45A Red:

  • Три режими подачі води. Кулер здатний не тільки нагрівати і сильно охолоджувати воду, але і робити її прохолодною, тобто доводити до + 15 ° C.
  • Єдиний кран для подачі води. Потрібна температура вибирається клавішами на корпусі пристрою.
  • Захист від випадкового натискання на клавішу гарячої води. Таким чином виробник дбає про безпеку дітей в будинку.
  • Наявність підсвічування в області подачі води. При бажанні підсвічування можна відключити, для цього використовується вимикач на задній стінці кулера.

Підлоговий кулер для води HotFrost зручний і довговічний. Компресор, який відповідає за швидке охолодження води, має п'ятирічну гарантію. Вбудовані баки для води зроблені з нержавіючої сталі, гігієнічного і стійкого до корозії матеріалу. Такий кулер оснащений зручним знімним каплезбірником, а тримач для одноразових стаканчиків продається окремо.


Написати відгук

Оцінка