Кулер для води HotFrost V1133CE підлоговий з верхнім завантаженням

Кулер для води HotFrost V1133CE підлоговий з верхнім завантаженням

0.00 грн

Підлоговий кулер білого кольору HotFrost V1133CE з шафкою для зберігання посуду, чаю, кави та інших продуктів, що не псуються - практична модель для дому або офісу з електронною системою охолодження. За одну годину прилад здатний нагріти 6 літрів і охолодити до 10-15 градусів Цельсія 0,6 літра води.

Серед важливих достоїнств моделі HotFrost V1133CE хочеться виділити:

  • Лаконічний дизайн. Білий корпус з виділеною чорною вставкою зоною роздачі води буде доречно виглядати в будь-якому інтер'єрі офісу або квартири.
  • Стандартне верхнє завантаження бутеля. Завдяки цьому завжди можна побачити скільки води залишилося в ємності, щоб не пропустити замовлення доставки води.
  • Електронне охолодження робить роботу кулера абсолютно безшумною, тому така модель підійде для приміщень, в яких важливо підтримувати тишу.
  • Крани з пелюстками «натисни кухлем» максимально гігієнічні і прості у використанні, їх не доведеться торкатися руками, ризикуючи облитися водою або обпектися.

Купити кулер HotFrost V1133CE для офісу ми рекомендуємо тим, хто шукає оптимальне поєднання простоти і функціональності. Ми також пропонуємо вам подбати про своє здоров'я і гарне самопочуття, замовивши нашу природну питну воду з артезіанської свердловини.