Кулер для води HotFrost V115A підлоговий з нижнім завантаженням

Кулер для води HotFrost V115A підлоговий з нижнім завантаженням

11200.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost V115A з компресорним охолодженням, нижнє завантаження бутеля. Працює на нагрівання та охолодження води. Краники «натиск кухлем».

Підлоговий кулер для води HotFrost V115А - модель з компресорним охолодженням. Продуктивність приладу - 6 літрів гарячої та 2 літри холодної води на годину, тому він оптимально підходить для офісів, клієнтських залів в банках і інших установ з великою відвідуваністю. Стильний білий корпус  доповнений сірою вставкою в зоні розташування кранів, що надає йому оригінальний вигляд.

Серед важливих достоїнств моделі слід відзначити:

  •  Ергономічні механічні крани, на які зручно натискати кухлем або стаканчиком. Важелі пофарбовані в синій і червоний колір, що виключає ймовірність помилки.
  • Нижнє завантаження бутеля. Із заміною води впорається хто завгодно, піднімати тяжкість не доведеться. Купити кулер з нижнім завантаженням бутелів - означає значно спростити його експлуатацію.
  •  Індикатор наявності води. Покаже, коли пора замінити порожній бутель повним. Заміна не представляє складності: на горлечко встановленого  бутелю надягається вбудований насос, після чого можна знову користуватися кулером.

Зверніть увагу: у моделі немає захисту від дітей, тому вона рекомендована в якості офісної, а не домашньої, що обумовлено турботою про безпеку користувачів. Стаканотримач на магнітах продається окремо, його можна придбати в нашому магазині.