Кулер з холодильною камерою HotFrost V115B

Кулер з холодильною камерою HotFrost V115B

8250.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost V115B з компресорним охолодженням, верхнє завантаження бутеля. Дана модель має шафку-холодильник. Кулер працює на нагрівання та охолодження води. Краники «натиск кухлем».

Підлоговий кулер для питної води ХотФрост V115B - відмінний вибір для тих, хто цінує ергономіку, практичність і продуктивність приладів. Такий кулер нагріває 5,5 і охолоджує 2 літри води на годину, відрізняється стильним сучасним дизайном. Білий корпус з темно-сірою вставкою в зоні роздачі води виглядає лаконічно і буде доречний в будь-якому інтер'єрі.

Важливі плюси моделі HotFrost V115B:

  • Наявність холодильної камери в нижній частині корпусу. Зберігайте там солодощі до чаю або кави, продукти харчування. Внутрішній об'єм шафки-холодильника - 19 літрів.

  • Крани «натисни кухлем». Максимально зручна і гігієнічна система не вимагає дотику до кранів руками, що оптимально для великого числа користувачів.

  • Компресорний тип охолодження. Незалежно від того, яка температура повітря в приміщенні,охолоджена вода буде мати задану виробником температуру.

  • Верхнє розміщення бутеля з  водою на кулері. Дозволяє візуально контролювати рівень води, що залишилася в бутлі.

Пропонуємо вам купити кулер в офіс, а також налагодити регулярні поставки чистої і корисної  питної води з артезіанської свердловини. Природна вода - найкраще рішення для здорового та повноцінного життя.