Кулер для води HotFrost - V840  підлоговий з верхнім завантаженням

Кулер для води HotFrost - V840 підлоговий з верхнім завантаженням

0.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost V840 з компресорним охолодженням, верхня завантаження бутеля. Світлодіодні індикатори на передній панелі.

Підлоговий кулер HotFrost V840 для води виділяється своїм сучасним дизайном. Головна деталь в ньому - це передня панель чорного кольору зі світлодіодними індикаторами, які показують режим роботи кулера. Крани з пелюстками блакитного і рожевого кольорів спрощують використання апарату, роблячи його інтуїтивно зрозумілим для будь-якого користувача.

Плюси моделі HotFrost V840:

  • Баки для зберігання охолодженої і нагрітої води зроблені з харчової нержавіючої сталі - гігієнічного та довговічного матеріалу.
  • Охолодження за допомогою компресора є найбільш продуктивним: 2 літра холодної води на годину. Нагріти за цей же час прилад встигає 6 літрів.
  • Зручна система «натиск кухлем» робить подачу води максимально простою і безпечною.
  • Верхнє розміщення бутлів  дозволяє контролювати рівень води в ньому, не відкриваючи корпус.
  • Матеріали корпусу - метал і пластик - стійкі до подряпин і потертостей, тому кулер збереже первісний вигляд протягом всього терміну служби.

Пропонуючи купити підлоговий кулер для води HotFrost V840, ми також готові запропонувати вам безперебійні поставки чистої питної води за зручним графіком і доступною ціною. Зверніть увагу: тримач для одноразових стаканчиків для цієї моделі  потрібно придбати окремо.