Кулер для води ViO Х86-FN підлоговий з верхнім завантаженням

Кулер для води ViO Х86-FN підлоговий з верхнім завантаженням

2560.00 грн

VIO X86-FN - ця модель підлогового кулера з верхнім завантаженням бутелю для любителів гарячих напоїв і води кімнатної температури. Цей кулер для води має сучасний євродизайн, класичний білий колір, невеликі розміри, дуже простий у використанні і високо надійний. Він знайде своє застосування і прекрасно впишеться в інтер'єр офісу будь-якої компанії, будинку або дачі і забезпечить економну альтернативу електрочайнику. Відмінна риса цієї моделі - бюджетна ціна.


Підлоговий кулер для води VIO X86-FN має наступні характеристики:

  • внутрішній трубчастий нагрівальний елемент працює з ефективністю - 5.0 літрів на годину і нагріває воду до 87- 92 ° C, при цьому зберігає її структуру, корисні мікроелементи і смакові якості;
  • всі деталі, дотичні з водою, оброблені спеціальним антимікробним покриттям;
  • корпус виготовлений з надміцного abs-пластика, стійкого до механічних пошкоджень;
  • збільшена верхня температурна межа експлуатації до + 38 ° C;
  • постачальник техніки гарантує якісну збірку.

Подача води в кулері здійснюється самопливом через два міцних механічних крана натисканням на клавіші-кнопки. Ємності для води виготовлені з стійкої до корозії і іржі нержавіючої сталі. Кулер VIO X86-FN - надійний, безшумний, економічний, зручний і простий у використанні апарат за привабливою ціною. Пропонуємо вам купити кулер в офіс, а також налагодити регулярні поставки чистої і корисної  питної води з артезіанської свердловини.


Тип охолодження - електроне

Тип крану - натискання кухлем

Потужність нагріву - 5л/г

Бак гарячоі води - 1,1л нержавіюча сталь

Потужність нагріву - 500 Вт

Потужність охолодження - 112 Вт

Вага 6,2 кг