Кулер з шафкою V115C

Кулер з шафкою V115C

0.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost V115C з компресорним охолодженням. Є шафка на 19л. Кулер працює на нагрівання та охолодження води. Краники «натиск кухлем».

Купити кулер для води HotFrost V115С ми рекомендуємо тим, хто шукає практичне і зручне рішення. У моделі досить висока продуктивність: до 2 літрів холодної і 6 літрів гарячої води на годину. Бутель встановлюється зверху - це зручно, так як дозволяє в будь-який момент побачити рівень води, що залишився.

Серед  переваг моделі  HotFrost V115С хочеться відзначити:

  • Наявність шафки в нижній частині корпусу,  у ній зручно зберігати чай, цукор, одноразові стаканчики або солодощі.
  •  Краники кулера оснащені пелюстками, які легко натискати кухлем. Такий підхід не тільки зручний, але ще і гігієнічний, адже крани не потрібно чіпати руками.
  •  Білий стильний корпус з виділеною сірою зоною подачі води досить гармонійно впишеться в будь-який простір, будь то офіс, клієнтська зона банку або будь-якого іншого закладу. Пластик, з якого зроблений корпус, стійкий до механічних впливів.

Кулер оснащений знімним каплезбірником, баки для води зроблені з гігієнічної і довговічної  нержавіючої сталі. Тип охолодження - компресорний, на сьогодні це найпродуктивніший вид апаратів, тому такий кулер підлоговий для води буде оптимальним вибором для великого числа користувачів.

Написати відгук

Оцінка