Кулер для води HotFrost V230C підлоговий з шафкою

Кулер для води HotFrost V230C підлоговий з шафкою

0.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost V230C з компресорним охолодженням, верхнє завантаження бутеля. Є шафка на 14 л. Кулер працює на нагрівання та охолодження води. Краники «натиск кухлем». Гарантія 3 роки.

Підлоговий кулер HotFrost V230C відрізняється вкрай лаконічним дизайном і інтуїтивною простотою використання. Цей продуктивний прилад приготує для вас не менше 2 літрів холодної  і 5 літрів гарячої води за одну годину. Просте верхнє завантаження води не викличе складнощів, до того ж воно дозволить контролювати рівень води, що залишився без необхідності відкривати корпус.

Серед  переваг моделі варто відзначити такі важливі особливості:

  • Охолодження за допомогою компресора, який характеризується надійністю, продуктивністю.
  • Розширена трубка подачі гарячої води дозволяє набирати її набагато швидше.
  • Є спеціальна трубка для швидкого зливу окропу, спрощує догляд за приладом.
  • Решітка конденсатора надійно захищена від ушкоджень, що також захищає від випадкового контакту з компресором.

Механічні крани натискного типу дозволяють набирати воду, не торкаючись до них руками, тобто натисканням кухлем. Це найбільш гігієнічний спосіб отримувати воду. Крани оснащені пелюстками різного кольору - синього і червоного, що інтуїтивно зрозуміло будь-якому користувачеві. Купити такий підлоговий кулер для води ми пропонуємо тим, хто не женеться за ультрасучасним дизайном, а віддає перевагу лаконічності і функціональності.

 


Написати відгук

Оцінка