Кулер для води CH-H1-TER настільний

Кулер для води CH-H1-TER настільний

2500.00 грн

Настільний кулер для води бренду Cooper&Hunter (Купер Хантер) моделі H1-TER - новинка сезону! Оригінальне дизайнерське рішення, модний яскраво-червоний колір передньої панелі корпусу в поєднанні з сірими вставками виділяють цю модель на тлі аналогів. Малі розміри девайса дозволяють йому органічно вписатися в інтер'єр будь-якого офісу, квартири, будинку або дачі і стати прикрасою цього приміщення. У цій моделі стандартне верхнє завантаження бутеля.

Дана модель має привабливі технічні характеристики, що відрізняють її від аналогічних апаратів:

  • Апарат, працюючи з високою продуктивністю, в той же час забезпечує енергетичну ефективність класу А.

  • Корпус кулера виготовлений з надміцного abs - пластика, стійкого до механічних пошкоджень.

  • Всі внутрішні деталі, що контактують з водою, оброблені антибактеріальним покриттям.

  • Резервуар для окропу виготовлений зі стійкої до корозії сталі, а для охолодженої - з нетоксичного харчового пластику.

  • Вода подається через два механічних крана простим способом - «натисни кухлем».

Кулер забезпечує користувача прохолодною (10-15 °C) водою з продуктивністю - 0,72 л/год і нагріває воду до 90-95 °C зі швидкістю - 5.2 л/год. При цьому зберігаються корисні мікроелементи і смакові якості води. Власник може готувати чай, каву та інші гарячі напої або їжу швидкого приготування.

Настільний кулер C & H моделі H1-TER: надійний, зручний у використанні, економічний, безшумний, безпечний, доступна ціна.

Виробник гарантує сервісне обслуговування приладу протягом двох років. Настільний кулер моделі H1-TER - вигідна покупка, відповідність якості і ціни.

Запрошуємо вас купити кулер для води, а також пропонуємо доставку питної води з артезіанської свердловини, розташованої в 70 км від Києва.

 

Написати відгук

Оцінка