Кулер для води HotFrost 350 ANET SILVER з нижнім завантаженням

Кулер для води HotFrost 350 ANET SILVER з нижнім завантаженням

0.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost 350ANET SILVER з електронним охолодженням, нижнє завантаження бутеля. Працює на нагрівання та охолодження води. Сенсорні кнопки. Є захист від дітей.

Підлоговий кулер HotFrost 350ANET Silver призначений для шанувальників максимальної функціональності. Модель варто відзначити за безшумність роботи, високу продуктивність нагрівання, стильний дизайн. Сріблястий корпус з металу з тонованим склом в робочій зоні буде гармонійно виглядати в будь-якому сучасному інтер'єрі.

Важливі переваги моделі HotFrost 350ANET Silver:

  • Крім крана подачі води, в робочій зоні також розташований чайник об'ємом 1 літр.
  • Висока продуктивність обладнання забезпечує нагрівання до восьми літрів води на годину, при цьому її температура  досягає майже 100 градусів Цельсія.
  • Нижнє  завантаження бутлів з водою спрощує обслуговування кулера, все, що потрібно при заміні - встановити на горлечко сифон з водозабірною трубкою.
  • Сенсорне управління є інтуїтивно зрозумілим, з ним легко розібратися будь-якому користувачеві.
  • Є захист від випадкового натискання кнопки гарячої води, тому прилад безпечний для малят.

Купити підлоговий кулер для води в офіс або для дому на нашому сайті ви можете з гарантією якості від виробника і оперативною доставкою. Ми також пропонуємо вам поставки смачної, корисної  природної води, води для кави і пом'якшеної води.


Написати відгук

Оцінка

З цим товаром купують