Кулер для води HotFrost - 400AS з нижнім завантаженням бутиля

Кулер для води HotFrost - 400AS з нижнім завантаженням бутиля

0.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost 400AS з компресорним охолодженням, нижнє завантаження бутиля. Працює на нагрівання та охолодження води. Є захист від дітей. Цей підлоговий кулер для води - відмінне рішення для дому та офісу. Виконаний в стилі хай-тек чорно-сріблястий корпус повністю приховує бутель з  водою, який розміщується в нижній частині. Стильний і компактний прилад з неоновим підсвічуванням кранів буде доречно виглядати в сучасному інтер'єрі.

Серед переваг моделі слід відзначити наявність таких опцій:

  • Захист від дітей. Щоб дитина не обпеклася гарячою водою, кран завбачливо оснащений запобіжником від випадкового натискання.
  • Індикатор наповненості каплезбірника. Кулер для води HotFrost 400 AS покаже, коли пора видалити рідину, що накопилася в каплезбірнику . Лоток знімається без особливих зусиль.
  • Вбудовані з боків ручки для зручності і простоти переміщення приладу з місця на місце.
  • Відключення функції нагрівання та охолодження. У такому випадку вода буде подаватися безпосередньо, без зміни температури.
Гарантія на компресор - 5 років. Його продуктивність - 2 літри холодної  (5-10 градусів Цельсія) води на годину. Продуктивність нагрівання становить  5,5 літрів на годину, температура - 90-95 градусів Цельсія.

Баки для води всередині зроблені з довговічноі, гігієнічної та міцної нержавіючої сталі. Нижнє завантаження бутеля з водою дуже зручне, з таким завданням легко впорається будь-яка доросла людина, адже бутель не доведеться піднімати.