Кулер для води HotFrost V115 підлоговий з верхнім завантаженням

Кулер для води HotFrost V115 підлоговий з верхнім завантаженням

7710.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost V115 з компресорним охолодженням, верхнє завантаження бутелю. Працює на нагрівання та охолодження води. Краники «натиск кухлем». Гарантія 24 міс.

Купити підлоговий кулер HotFrost V115 для води ми рекомендуємо тим, хто шукає надійне, зручне рішення для офісу, магазину, банку або іншої установи з високою прохідністю і великою кількість співробітників. 

Серед важливих переваг моделі слід відзначити:

  • Настискні механічні крани, які не потрібно чіпати руками - опція «натиск кухлем» не тільки підвищує комфорт використання кулера, але і робить експлуатацію більш гігієнічною.
  • Стандартне - верхнє - завантаження бутелів звичне для більшості користувачів і дає можливість візуально контролювати обсяг води, що залишився.
  • Стильний білий корпус є універсальним і відмінно виглядає в будь-якому сучасному інтер'єрі. Зона подачі води виділена сірим кольором, крани з пелюстками синього і червоного кольорів роблять використання приладу інтуїтивно зрозумілим.
Продуктивність охолоджуючого компресора - два літри води на годину, потужність нагріву - до шести літрів на годину. Гарантія на компресор - 5 років.

Купити кулер HotFrost V115- означає отримати зручне і надійне рішення. Баки для води всередині зроблені з нержавіючої сталі, є знімний каплезбірник. Ми також запропонуємо вам доставку води для кулера, налагодимо регулярні поставки супутніх товарів.