Кулер для води HotFrost V115AE підлоговий з нижнім завантаженням

Кулер для води HotFrost V115AE підлоговий з нижнім завантаженням

9350.00 грн

Підлоговий кулер для води HotFrost V115AE з електронним охолодженням, нижнє завантаження бутеля. Працює на нагрівання та охолодження води. Краники «натиск кухлем».

Підлоговий кулер для води ХотФрост V115AE - модель з нижнім завантаженням бутлів. Бутель встановлюється у відсік знизу, після чого на горлечко надягається сифон зі спеціальною забірною трубкою. Із заміною бутлів  впорається будь-яка доросла  людина, адже його не потрібно піднімати, а значить, фізична сила не важлива.

Інші переваги кулера HotFrost V115AE:

  • Крани «натисни кухлем» - найбільш сучасна на даний момент система, що відрізняється гігієнічністю і безпекою.

  • Стильний білий корпус однаково добре виглядає в будь-якому сучасному офісному або домашньому інтер'єрі, зона роздачі води виділена сірим кольором.

  • Термоелектричний тип охолодження трохи менш продуктивний, ніж компресорний, проте прилади з ним абсолютно безшумні.

  • Індикатор наявності води покаже, коли пора замінити бутель. Це зручно, не доведеться заглядати всередину шафки, щоб перевірити рівень води.

Запрошуємо вас купити кулер для води в офіс або додому, а також пропонуємо доставку питної води з артезіанської свердловини, розташованої в 70 км від Києва. Ця модель кулера сподобається тим, хто шукає функціональність і простоту використання приладу. Надійна і довговічна, вона буде вашим вірним помічником в приготуванні гарячих напоїв, забезпечить вас чистою та  холодною водою в будь-яку спеку.