Кулер для води VIO X-172 FNС підлоговий з шафкою

Кулер для води VIO X-172 FNС підлоговий з шафкою

5340.00 грн


Сучасний, надійний, безшумний і економічний підлоговий роздатчик води моделі ViO Х172-FNC має верхнє завантаження бутелю. Цей компактний апарат білого кольору, сучасного дизайну, буде вдало поєднуватися з внутрішнім оздобленням будь-якого приміщення. Зручний і простий в експлуатації. Забезпечує гарячою водою, зберігаючи її смакові і корисні якості, і водою кімнатної температури. Бюджетна ціна.


  • Корпус кулера виготовлений з міцного і нетоксичного abs-пластика, який стійкий до механічних впливів.

  • Підлоговий девайс ViO Х172-FNC нагріває воду до 90 - 95 ° C.

  • Потужна нагрівальна система працює з продуктивністю до 5.0 л/год, і надає користувачеві можливість готувати гарячі напої та їжу швидкого приготування. При цьому дана модель забезпечує ефективність енергоспоживання класу А, (1.20 кВт год / добу).

  • Резервуар для нагріву води виготовлений зі сталі яка не піддається іржі та корозії. Ємність для води кімнатної температури виготовлена ​​з харчового пластику.

Вода подається самопливом через два краника традиційним способом - натисканням склянки на важіль. Світлодіодні індикатори (блакитний і червоний), встановлені на передній панелі корпусу, дозволяють власнику визначити режим роботи кулера:вода кімнатної температури, гаряча вода.

Вододиспенсер обладнаний вбудованою шафкою для зберігання склянок, чашок і продуктів. Місткість його - 16 літрів.

Виробник забезпечує сервісне обслуговування апарату протягом року. Модель Х172-FNC підлогового кулера фірми ViO - це безпечний і зручний девайс для підприємства, установи або офісу за привабливою ціною.


Написати відгук

Оцінка