Показано з 1 по 12 із 13 товарів

Сортування:
Показати:

Кулери настільні для води

Всім нашим клієнтам, покупцям та замовникам компанія доставки води «Слобода» рекомендує купити настільний кулер для офісу, або в будинок. Настільний електронний прилад впорається не тільки з автоматичною подачею води, але і виконає функцію її нагрівання, або охолодження.

Бутлі, з яких вода надходить у систему, встановлюються зверху в спеціальне гніздо кулера в вертикальному перевернутому положенні. Бутель під власною вагою опускається на голку, після цього відбувається прокол захисної плівки на кришці. Апарат можна включати в мережу після того, як вода заповнить його внутрішню робочу ємкість.

Настільні кулери для води: область застосування і особливості конструкції

Кулери настільні відрізняються компактністю та невеликою вагою. Їх можна поставити не тільки на стіл, але і на підвіконня, тумбочку, або спеціальну стійку. Питна вода, потрапивши в кулер, може дозовано розливатися в стакани, за допомогою кранів, розміщених на корпусі. Для холодної води настільний апарат обладнується пластиковим охолоджувальних баком. Гаряча вода нагрівається в ємності з нержавіючої сталі. Основні конструктивні відмінності приладів різних марок і виробників знаходяться в області їх технічних характеристик:


• Наявність, або відсутність опцій по нагріванню і охолодженню питної води.

• Тип регулювання крана - механічний, або електромеханічний.

• Максимальна кількість літрів, який апарат здатний нагріти, або охолодити за 1 годину.

• Потужність камер, в яких нагрівається, або охолоджується питна вода, а також загальне енергоспоживання.


В каталозі сайту можна вибрати і купити настільний кулер для води виробництва фірми HotFrost та інших відомих світових брендів, які завоювали довіру серед покупців на Україні.


Кулер настільний для води «Слобідська»: вибір оптимального варіанту та детальна консультація для кожного клієнта


Найпростіше кулер для води настільний купити можна після вивчення його технічних характеристик. Настільні апарати мають подібні габарити, але можуть істотно відрізнятися за дизайном.

Кулер для води настільний, ціна якого здасться привабливою, може мати недостатньо функцій, щоб його поставити додому, або в великий офіс. Наші фахівці допоможуть купити кулер для води настільний, якщо до них звернутися за консультацією по телефону.

Кулери для води в Києві на сайті «Слобода»: переваги та переваги


Оформляючи замовлення по доставці води наші клієнти можуть включити додатковий товар - кулер настільний, купити прилад і отримати безкоштовну консультацію з наступних питань:

• Як правильно встановлюються бутлі?

• У якому порядку потрібно робити безпечне включення приладу?

• Як обслуговувати настільні кулери при безперебійної та багаторічну роботу?


Наша компанія дає гарантію, що придбані у нас настільні апарати будуть безперебійно і цілодобово розливати питну воду протягом декількох років без ремонту!

нашіwater-drop переваги

декілька фактів про нас

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

Детальніше
alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості. Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, вода без додавання штучних мінералів та без використання зворотнього осмосу.