Кулер з холодильною камерою VIO X-172 FCF

Кулер з холодильною камерою VIO X-172 FCF

7800.00 грн

Новинка сезону - підлоговий кулер з шафкою-холодильником. Модель ViO Х172-FCF - роздавальник бутильованої води з традиційним зовнішнім верхнім завантаженням бутелю. Класичний білий колір, сучасний євродизайн і компактність девайса дозволять йому гармонійно вписатися в інтер'єр будь-якої установи або офісу, великого будинку або квартири. Апарат забезпечує нагрівання та охолодження води, зберігаючи її корисні мікроелементи. Відповідність ціни і якості.

  • Потужний нагрівальний елемент дозволяє протягом 5-8 хвилин нагріти воду до 90-95 ° C і працювати з продуктивністю - 5 л/г.

  • Компресорний тип охолодження гарантує 2л/г прохолодної води (6-10°C) через 10-20 хвилин після включення.

  • Ємності: для гарячої води (обсяг - 1 л) і охолодженої (обсяг - 3 л) виготовлені з нержавіючої сталі, яка не піддається корозії.

  • Добове споживання електроенергії - 2.8 кВт. Апарат має енергоефективність класу В.

  • Набір води здійснюється стандартним чином, самопливом, через два класичних краника простим натисканням і утриманням склянкою важеля. На кранах встановлено захист від протікання води.

Наявність шафки-холодильника, об'ємом 16 л, дозволяє зберігати продукти харчування та напої. Температура в шафці-холодильнику 2-4°C. Девайс забезпечений знімним лотком для збору крапель і індикаторами, що повідомляють користувачеві інформацію, в якому режимі в даний момент часу він працює:

  • охолодження;

  • нагрів води.

Корпус вододиспенсера ViO Х172-FCF виготовлений з міцного і нетоксичного abs-пластика, стійкого до механічних впливів. Експлуатація кулера можлива при температурі: від + 5 ° C до + 40 ° C. Виробник забезпечує дворічне сервісне обслуговування.


Тип охолодження - компресорний

Модель має холодильну камеру об"ємом 16 л

Тип крану - натискання кухлем

Потужність нагріву - 5л/г

Потужність охолодження - 2л/г

Бак холодноі води - 3,6л нержавіюча сталь

Бак гарячоі води - 1,1л нержавіюча сталь

Потужність нагріву - 500 Вт

Потужність охолодження - 112 Вт

Вага 6,2 кг