Замовляйте доставку води

pattern
alt

наші water-drop переваги

декілька фактів про нас

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл. с. Червона Слобода. Вода видобувається із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, який знаходиться за 70 км. від мегаполісу Києва. Підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, тому вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості.

alt

Природність

Вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту

Детальніше
alt

Визнання

Здійснюємо доставку якісної та смачної води вже понад 17 років

alt

Надійність

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2001, відповідність вимогам ДСТУ 2874-82

Детальніше
alt

Зручний сервіс

Доставка води в Києві в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні. В наявності власний автопарк доставки

Детальніше
alt

всі water-drop товари

корисна інформація alt

 • Вартість застави за бутль 150 грн 

  Вартість застави за бутль
  150 грн

 • При замовленні 1 бутля ціна з доставкою - 150 грн

  При замовленні 1 бутля
  ціна з доставкою - 150 грн

 • Приймаємо на заміну якісну тару інших компаній

  Приймаємо на заміну
  якісну тару інших компаній

 • Додаткові товари доставляємо тільки з водою 18,9 л

  Додаткові товари доставляємо тільки з водою 18,9 л

 • Вартість оренди обладнання 150 грн

  Вартість оренди обладнання
  150 грн

water splashes

про нас

Торговий дім "Слобода"

Виготовлення води відбувається на нашому підприємстві, яке розташоване в мальовничому куточку Київської обл.  с. Червона Слобода, із свердловини Сеноманського водоносного горизонту, яка  знаходиться від мегаполісу Києва за 70 км. і підземні води не піддаються шкідливому впливу зовнішнього середовища великих заводів і фабрик, що вже на першому етапі видобування вода відповідає високій якості.

Технічне оснащення нашого заводу відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний склад нашої води і натуральні смакові властивості. Ми пропонуємо натуральну природну питну воду, доочищуючи її згідно державних стандартів. Приділяємо особливу увагу збалансованості мінерального складу, без додавання штучних мінералів та не використовуємо зворотний осмос.

На підприємстві розроблена, впроваджена, та сертифікована система управління якістю ISO 9001-2001 та відповідність вимогам ДСТУ 2874-82. Підприємство має свою власну акредитовану лабораторію та професійних спеціалістів в області контролю продукції на всіх етапах її виробництва. Наша компанія працює над захистом своєї продукції від підробок. Всі торгові знаки і оформлення води захищені патентами на право власності державним департаментом України.

За період роботи в даному спектрі послуг нашим надбанням став великий професіоналізм в області сервісу та продажу бутильованої води та спеціального обладнання до неї. Разом з доставкою питної води ми пропонуємо додаткові послуги.

rbg lbg

Приєднуйся до нас

підпишись на новини